شستشوی موکت و مبلمان:

شستشو موکت و مبلمان خشکشویی از اهمیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار می باشد. این روزها شاهد انواع موکت ها و مبلمان در اماکن عمومی ، رستوران ها ، سالن های سینما و آمفی تئاترها،مساجد و حسینیه ها و .. هستیم که شستشو و نظافت به موقع آنها در حفظ و نگداری شان تاثیر بسزایی دارد.

شستشوی نمای بیرونی ساختمان:

شستشوی نمای ساختمان یا همان تمیز کردن وپاک کردن نمای ساختمان (building facade cleaning) با استفاده از فشار آب تامین شده توسط دستگاه واتر جت صورت می گیرد.  برای پاک کردن نما از مواد شویند مخصوص  نماهای مختلف و برای لایه برداری از عملیاتی شبیه به سندبلاست استفاده می گردد.  

شستشوی محوطه و پارکینگ ها:

محوطه ها، حیاط و پارکینگ مجتمع های مسکونی بطور روزانه تحت تاثیر انواع آلودگی های محیطی می باشند. این آلودگی ها می تواند بعلت تردد افراد، نزولات آسمانی و آلودگی های دیگر باشد که وسایل نقلیه از محیط بیرون به سطح این مکان ها انتقال می دهند. امر نظافت و شستشو، جلوه زیبایی به محیط داده و موجب بهبود مسائل بهداشتی می گردد. 

شستشوی سازه های پارچه ای:

نحوه ی شستشوی سازه های پارچه های پی وی سی مورد استفاده در سازه های چادری یکی از دغدغه های کارفرمایان می باشد. اینکه چگونه و با چه مکانیزمی می توان این سازه ها را تمیز نمود موضوعی است که بیشتر اوقات برای کارفرمایان بدون جواب قطعی و درست می ماند.

شستشوی سالن های ورزشی:

سالن ها و باشگاه های ورزشی یکی از محبوب ترین اماکن تفریحی می باشد که در تمامی ایام سال به ویزه در ایام تعطیل و تابستان و فصول برگزاری مسابقات ورزشی مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار می گیرند. ازدحام بالای جمعیت از یک سو و تردد و تمرین تمام وقت ورزشکاران در این سالن ها، سطوح کف این اماکن را مستعد انواع آلودگی ها می گرداند. شستشو و نظافت کف پوش ها در این اماکن نه تنها جلوه های بصری محیط را افزایش می دهد بلکه سطوح بهداشت محیط را نیز ارتقا داده و سلامت افراد حاضر در محیط را تامین می نماید.

شستشوی سالن های گردهمایی و سینما:

انجام نظافت منظم و موثر در سالن همایش و مکان هایی از این دست همچون سالن های آمفی تئاتر و سینما به منظور افزایش سطح بهداشت محیط و توجه به سلامت افراد امری ضروری است که امروزه به صورت کاملا تخصصی توسط شرکتهای خدماتی نظافتی معتبر صورت می گیرد. به طبع یک شرکت خدماتی نظافتی حرفه ای تمامی شرایط حاکم بر اینگونه محیط ها را شناسایی نموده و با توجه بدان شرایط راهکارهایی موثر را بکار می گیرد تا محیطی پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی به ارمغان آید.

شستشوی نماهای داخلی، سقف و هندریل های شیشه ای و کامپوزیت:

شیشه به دلیل شکننده بودن حساس تر از ساختمان های غیر شیشه ای مثل شستشوی نما سنگی می باشد

به همین دلیل باید به اشخاصی سپرد که توانایی لازم را در خدمات راپل و شستشو نما داشته باشند .

حالا به سراغ مزایا و معایب ساختمان های تماما شیشه می رویم تا اطلاعاتی سودمند به شما عزیزان ارائه دهیم .

نماهای تماما شیشه از دوران معماری مدرن به عنوان پوشش ساختمان ها به کار می رفتند 

شستشوی سطوح سنگ، سرامیک، سیمانی:

کاشی سرامیک سختی بیشتری نسبت به گچ و سیمان دارد؛ بنابراین می‌توان از روش‌هایی جهت پاک کردن گچ و سیمان از روی کاشی و سرامیک استفاده کرد بدون آنکه آسیبی به سرامیک‌ها برسد. برای لکه‌های کوچک و نازک سیمان، پاک کننده‌ها و روش‌های خانگی ساده کافی هستند، اما برای لکه‌های بزرگتر و ضخیم به تلاش بیشتری نیاز خواهید داشت.