خدمات ساختمان های مسکونی

خدمات:

  • نظافت فضاهای بیرونی
  • نظافت آپارتمان و ویلا
  • شستشوی مبلمان، کفپوش و موکت
  • شستشوی نمای ساختمان

تعمیرات:

  • سیستم های سرمایشی و گرمایشی
  • آسانسور، بالابر و درب های الکترونیکی
  • شبکه داخلی آب و گاز و برق
  • تاسیسات استخر و سونا

نظافت فضاهای بیرونی

پیش‌گیری یکی از مهم‌ترین روش‌های پاکیزه نگه داشتن فضاهای داخل ویلا و مجتمع‌های مسکونی است. هر اندازه فضاهای بیرونی و محیط اطراف ساختمان پاکیزه باشند، گرد و خاک و آلودگی کمتری به داخل ساختمان وارد می‌شود. سطوح بیرونی ساختمان شامل ورودی اصلی، حیاط، پارکینگ، فضای سبز، محوطه‌های روباز، دیوار، نرده های فلزی و مانند اینها باید به صورت مداوم و اصولی تمیز نگه داشته شوند. تجربه ثابت کرده است هزینه ای که صرف نگهداری اصولی این بخش از ساختمان می‌شود، نه تنها اقتصادی‌تر از نظافت بیش از حد معمول فضاهای داخلی است، بلکه باعث حفظ کیفیت و زیبایی و  بالا رفتن دوام مصالح مصرفی آن می گردد. برخی از این تجهیزات عبارتند از: واترجت سرد و گرم، سوییپرهای مکانیکی و برقی، اسکرابرهای اتوماتیک و ... دیبااف‌ام‌ با بهره‌گیری از دانش فنی لازم، تجهیزات مدرن و نیروی انسانی مجرب آماده خدمت‌رسانی در این حوزه است.

نظافت آپارتمان و ویلا

صرف نظر از اینکه در یک خانه ویلایی یا مجتمع آپارتمانی زندگی می کنیم، میکروب‌‌‌ها و آلودگی‌های محیطی پیرامون ما را فرا گرفته‌اند. میکروب‌ها روی سیستم ایمنی ما تاثیر می‌گذارند و موجب بیماری ما و اطرافیان ما می‌شوند. نظافت و ضدعفونی مداوم و استفاده از روش‌ صحیح و مواد شوینده مناسب، تا حد بسیار زیادی (۹۸ درصد) ما را از شر این مهمانان ناخوانده رها کرده و سلامت ما و خانواده را تامین می‌کند. پرسنل خدماتی دیبااف‌ام‌ به گونه‌ای آموزش دیده‌اند تا با تخصص و توانایی خود، امنیت، آسودگی و پاکیزگی را برای شما به ارمغان آورند.

شستشوی مبلمان، کفپوش و موکت

استفاده از مبلمان پارچه‌ای و موکت  در خانه، احساس راحتی و دلنشینی به همراه دارد. تداوم این حس خوب با نگهداری و نظافت روزانه و شستشوی عمیق فصلی یا سالیانه ( بسته به میزان استفاده و تعداد اعضای خانه) امکان‌پذیر است. اگر این وسایل به خوبی نظافت نشوند، به مرور زمان گرد و خاک و لکه های چربی و روغن بر روی آنها ماندگار شده و علاوه بر احتمال انتقال بیماری، ظاهر آنها را نیز زودتر از موعد فرسوده و غیرقابل استفاده می کند. روش‌های زیادی برای نظافت مبلمان و موکت وجود دارد، اما برای اینکه بدانید کدام روش مناسب شماست، می توانید علاوه بر خواندن مطالب علمی وبلاگ ما، با کارشناسان دیبااف‌ام تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین روش، شما را یاری کنند.

شستشوی نمای ساختمان

نمای بیرونی، نقش مهمی در زیبایی ساختمان دارد. در بحث مدیریت انرژی، نمای پاکیزه ساختمان نقش خود را در جذب، بازتاب و انتقال نور و انرژی بین داخل و خارج ساختمان بهتر ایفا می‌کند. همچنین نگهداری و نظافت نمای ساختمان در اطراف پنجره‌ها و بازشوها، باعث جلوگیری از ورود آلودگی و میکروب‌های بیماری‌زا به داخل ساختمان می‌گردد. استفاده از بعضی مصالح سنگی و بنایی در نمای ساختمان، باعث بروز لکه و رسوبات نمکی می‌شوند که تاثیر بدی روی زیبایی نما دارد. بسته به اینکه طرح و نوع مصالح نما چه باشد، روش شستشوی آن متفاوت است. استفاده از روش واترجت، واتر بلاست و سند بلاست در شست‌وشوی عمیق نماهای سنگی و بنایی رایج است. در شستشوی نماهای کامپوزیت و شیشه ای، معمولا استفاده از واتر جت و یا روش های دستی با مواد شوینده مخصوص توصیه می‌شود. در شست‌وشوی نمای ساختمانهای چند طبقه علاوه بر دانش فنی و مهارت در شست‌وشو، پرسنل نظافتی باید دارای مهارت کار در ارتفاع نیز باشند و روش‌های استاندارد و ایمن آن را به خوبی بدانند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در دیبااف‌ام‌ تماس بگیرید.

سیستم های سرمایشی و گرمایشی

آسانسور، بالابر و درب های الکترونیکی

شبکه داخلی آب و گاز و برق

تاسیسات استخر و سونا